Certifikace

100% bez CFC a HCFC

Tyto chlorovaných CFC nebo HCFC nikdy nebyly použity při výrobě polystyrenu. V souladu s evropskými směrnicemi, polystyrenu izolačních desek osvobodit žádné znečišťující plyny, a proto může být také bezpečně používat v interiéru.

Výzkumný ústav pro tepelnou ochranu eV Mnichov má emise těkavých organických látek (VOC) určí z polystyrenu izolačních desek (Protokol o zkoušce č. L1-07-094 na 06/12/2007). Zde jsou všechny testované produkty splnily požadavky na stavební výrobky, pokud jde bezpečné použití v interiéru.

100% HBCD zdarma

Od 1. ledna 2015 se výrobci v Rakousku, Německu a Švýcarsku převedeny na novou alternativní plamene hoření pFR. Izolační materiály, které obsahují PFR jsou charakterizovány v Rakousku podle oeku štítku.

Rozhodující výhodou samozhášecí PFR, že i syntetický materiál - není voda - jako je EPS. Z tohoto důvodu nemůže být absorbovány organismy. Nový samozhášecí pFR se nebioakumulativní nebo toxické vlastnosti, a tak představuje udržitelné řešení pro EPS izolace.

Americká Agentura pro ochranu životního prostředí zlepšilo zdraví, bezpečnost a environmentální profil nové samozhášecí potvrzené (publikace EPA 740R14001).

Rozsáhlé testovací programy průmysl, společně s Evropským sdružení výrobců plastů a Výzkumného ústavu pro tepelnou izolaci (FIW) ukázal, že EPS izolace s alternativní zpomalovačů vzplanutí PFR nejen požární odolnost, ale i všechny další pozitivní vlastnosti, jako je tepelná vodivost a mechanické vlastnosti nezměněné zachována.

ETA-11/0404

Evropské technické schválení (ETA) je všeobecně přijímaný důkaz o shodě s evropskými stavebními předpisy stavebního ..

které se dostanou samozřejmé, že povolovací výrobky nesou označení CE. Označení CE se tedy potvrdilo, že tento produkt

Kontroly, inspekce a technické poradenství byl podroben a ty jsou tedy získat vysoce kvalitní a řízené bezpečnosti výrobků.

klimatu: aktivní certifikace

Air: aktivní je iniciativa klimatu Ministerstva životního prostředí (BMLFUW) a nástroj pro energetické transformace.

Zaměřuje se na výstavbě čtyři tematické klastry a renovaci, úspory energie, obnovitelných zdrojů energie a mobility, které jsou hlavní východiska energetického přechodu jsou. Komunity, domácnosti a podniky klima: aktivně podporována ve svých aktivitách v oblasti změny klimatu. Agentura Austrian Energy je operačně zodpovědný za realizaci programů a projektů.

Tato iniciativa byla založena v roce 2004. klimatu: aktivní je inovativní nástroj pro správu věcí veřejných, který pojme pomocí integrativní fungování dobrých nápadů, energie a odhodlání ve spolkových zemích, obcí, podniků a nevládních organizací a na federální úrovni v Rakousku posíleny či. Tam jsou formulovány transparentní standardy, vzrušený poradenské a školicí iniciativy, kvalita opatření k zajištění realizované multiplikátory a sítí hráčů z průmyslu, správy, výzkumu, stejně jako s občany a zájmovými skupinami.